Słubice

  • Info24: Projekt miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla terenów polożonych w Kunowicach
  • Info24: Informacja w sprawie przekształcenia użytkowania wieczystego gruntów zabudowanych na cele mieszkaniowe w prawo własności tych gruntów
  • Info24: Zbiórki publiczne po nowemu
  • Info24: Aplikacja mobilna - "Bezpieczne Lubuskie"
  • Info24: OSTRZEGAMY PRZED CZADEM !
Tlumaczenie realizowane za pomoca translatora, Gmina Słubice nie odpowiada za treść tłumaczenia.

Kalendarz imprez


Straż Miejska w Słubicach Mapa Gminy Słubice Mapa Słubice-Frankfurt Konsultacje społeczne Zespół Administracyjny Oświaty Słubicki Miejski Ośrodek Kultury Słubicki Ośrodek Sportu i Rekreacji Sp. z o. o. Miejski Klub Sportowy Polonia Biblioteka Collegium Polonicum Ośrodek Pomocy Społecznej Zakład Administracji Mieniem Komunalnym Przedsiębiorstwo Usług Komunalnym Zakład Usług Wodno-Ściekowych Lubuska Niebieska Tarcza

Renifery, elfy, śnieżynki opanują w piątek plac Bohaterów. Ale się szykują Mikołajki!

Na ten dzień dzieci czekają cały rok. 6 grudnia, Fundacja Grupy Pomagamy wspólnie z gminą, spełnią marzenia wielu dzieci, które będą miały okazję spotkać się z Mikołajem, wziąć udział w konkursach z nagrodami, spróbować świątecznych specjałów. I uwaga- Mikołaj rozdawać będzie prezenty! Zapraszamy na plac Bohaterów od 16.00 do 19.00.

Mikołajki pod chmurką to kontynuacja zapoczątkowanej kilka lat temu przez Grupę Pomagamy Akademii Renifera. Podobnie jak wtedy, także i teraz atrakcji nie zabraknie. Do Słubic przyjedzie święty Mikołaj, który rozda prezenty grzecznym dzieciom, tak jak w roku ubiegłym zostanie wystawiona skrzynka na listy do Gwiazdora. Będzie w ten sposób można spełnić marzenia nie tylko maluchów. W ubiegłym roku o swoich marzeniach napisali też dorośli i kilka udało się spełnić.

Świątecznym akcentem podczas piątkowych Mikołajek będzie też kącik gastronomiczny z pierogami, krokietami, pierniczkami, które w dodatku będzie można samemu udekorować oraz tańce z Olafem.

Zachęcamy też dzieci, żeby przebrały się na to popołudnie, a my nagrodzimy tych, którzy zrobią to najciekawiej.

Czekamy w piątek na całe rodziny. Do zobaczenia!

Autor: Beata Bielecka | 2 grudnia 2019

Wróć Drukuj

facebook google plus one