Słubice

  • Info24: Zbiórki publiczne po nowemu
  • Info24: Aplikacja mobilna - "Bezpieczne Lubuskie"
  • Info24: OSTRZEGAMY PRZED CZADEM !
  • Info24: Zmiana numeru konta bankowego UM Słubice - patrz "Kontakt"
Tlumaczenie realizowane za pomoca translatora, Gmina Słubice nie odpowiada za treść tłumaczenia.

Kalendarz imprez


Straż Miejska w Słubicach Mapa Gminy Słubice Mapa Słubice-Frankfurt Konsultacje społeczne Zespół Administracyjny Oświaty Słubicki Miejski Ośrodek Kultury Słubicki Ośrodek Sportu i Rekreacji Sp. z o. o. Miejski Klub Sportowy Polonia Biblioteka Collegium Polonicum Ośrodek Pomocy Społecznej Zakład Administracji Mieniem Komunalnym Przedsiębiorstwo Usług Komunalnym Zakład Usług Wodno-Ściekowych Lubuska Niebieska Tarcza Lubuska Niebieska Tarcza Społeczny Komitet Budowy Pomnika w Słubicach

Piłkarze z UKS Polonia Słubice wysoko w prestiżowym turnieju!

Nasi młodzi zawodnicy wywalczyli drugie miejsce w finale turnieju EWE CUP, który odbył się 21 maja w Fuerstenwalde, a Oskar Ryszczuk został uznany za najlepszego zawodnika całych rozgrywek.

EWE CUP, od 2004 roku, organizuje firma EWE, która dostarcza gaz także do polskich domów. Po raz pierwszy, w ub. roku, zaprosiła do udziału w imprezie 4 drużyny z drugiej strony Odry. W sumie w rozgrywkach, które rozpoczęły się w czerwcu 2016 roku, rywalizowało 16 zespołów. Do półfinału weszła połowa. Z polskiej strony – UKS Polonia Słubice i MKS Orzeł Międzyrzecz. W finałowym meczu zagrały drużyny: SG Grossziethen i UKS Polonia Słubice. Niemcy pokonali nas wynikiem 1:0, ale drugie miejsce w całym turnieju jest niewątpliwie wielkim sukcesem naszych małych piłkarzy i ich trenerów: Piotra Dmuchowskiego i Łukasza Ryszczuka. W nagrodę słubiccy zawodnicy dostali oni bon na komplet strojów treningowych, a Oskar Ryszczuk – puchar dla najlepszego zawodnika całego turnieju.

Autor: Beata Bielecka | 25 maja 2017Zdjęcia do wiadomości:

Wróć Drukuj

facebook google plus one