Słubice

  • Info24: Zbiórki publiczne po nowemu
  • Info24: Aplikacja mobilna - "Bezpieczne Lubuskie"
  • Info24: OSTRZEGAMY PRZED CZADEM !
  • Info24: Zmiana numeru konta bankowego UM Słubice - patrz "Kontakt"
Tlumaczenie realizowane za pomoca translatora, Gmina Słubice nie odpowiada za treść tłumaczenia.

Kalendarz imprez


Straż Miejska w Słubicach Mapa Gminy Słubice Mapa Słubice-Frankfurt Konsultacje społeczne Zespół Administracyjny Oświaty Słubicki Miejski Ośrodek Kultury Słubicki Ośrodek Sportu i Rekreacji Sp. z o. o. Miejski Klub Sportowy Polonia Biblioteka Collegium Polonicum Ośrodek Pomocy Społecznej Zakład Administracji Mieniem Komunalnym Przedsiębiorstwo Usług Komunalnym Zakład Usług Wodno-Ściekowych Lubuska Niebieska Tarcza Lubuska Niebieska Tarcza Społeczny Komitet Budowy Pomnika w Słubicach

MTB wraca do Słubic. Kolarze na start!

Maraton MTB po sześciu latach, z Cybinki wraca do Słubic. 8 kwietnia o 10.15 na terenie Słubickiego Ośrodka Sportu i Rekreacji impreza, którą wspiera m.in.gmina, zostanie oficjalna otwarta. Jej organizatorem jest stowarzyszenie FSL- Aktywni dla Powiatu. Zapraszamy zarówno dorosłych jak i dzieci, bo tradycyjnie obok wyścigów mega i mini odbędzie się wielki festyn rowerowy dla najmłodszych. Chętni mogą się zapisywać drogą elektroniczną do czwartku, 6 kwietnia, do godziny 22.00 lub zgłosić się do biura zawodów w dniu imprezy.

Jak informuje Robert Tomczak, szef stowarzyszenia na razie chęć udziału w wyścigach zgłosiło 150 osób, które wystartują na dystansie mini (13 km) i 180, które się będą ściągać na dystansie mega (39 km). - Będzie też Mini Festyn Rowerowy dla najmłodszych, od 2 do 12 roku życia w sześciu kategoriach wiekowych, z podziałem na dziewczynki i chłopców, oraz kategoria rowerki biegowe dla najmłodszych – dodaje.

Start dzieci jest bezpłatny. - Wszyscy dostaną medale i dyplomy uczestnictwa, najlepsze trójki dodatkowo puchary i nagrody, a na koniec wśród uczestników, rozlosowane zostaną atrakcyjne nagrody rzeczowe – opowiada R. Tomczak. - Warto wybrać się całymi rodzinami i wziąć udział w zmaganiach rowerowych, także amatorsko, tym bardziej, że organizatorzy wraz ze sponsorami zadbali o cenne nagrody finansowe i rzeczowe oraz bardzo bogaty pakiet startowy, pamiątkowy numer startowy oraz możliwość wzięcia udziału w losowaniu niezwykle atrakcyjnych nagród – zachęca.

Dyrektor sportowy VERUS AOK MARATON MTB Krzysztof Murdza dodaje też, że jak zwykle w ramach imprezy odbędą się Mistrzostwa Polski w maratonie MTB Branży TSL (Transport-Spedycja-Logistyka) oraz Otwarte Mistrzostwa Województwa Lubuskiego Służb Mundurowych. Szczegóły można poznać na stronie www.fslaktywni.pl. Znajduje się tam m.in. regulamin imprezy.

Autor: Beata Bielecka | 8 kwietnia 2017

Wróć Drukuj

facebook google plus one