Słubice

  • Info24: Zbiórki publiczne po nowemu
  • Info24: Aplikacja mobilna - "Bezpieczne Lubuskie"
  • Info24: OSTRZEGAMY PRZED CZADEM !
  • Info24: Zmiana numeru konta bankowego UM Słubice - patrz "Kontakt"

Uwaga zmiana godzin przyjmowania interesantów!

Burmistrz Tomasz Ciszewicz informuje, że od dnia 1 czerwca 2016 r. będą obowiązywać niżej podane godziny przyjmowania interesantów przez pracowników Urzędu Miejskiego w Słubicach.
W poniedziałki wtorki, czwartki i piątki interesanci przyjmowani będą w godzinach: 8.00 – 14.00, w środy w godzinach: 10.00 – 16.00. Punkt przyjmowania wniosków (parter) jest czynny w poniedziałki, środy, czwartki i piątki w godzinach: 8.00 - 16.00, wtorki w godzinach: 8.00 – 17.00.

Informujemy mieszkańców, że zmiana godzin przyjęć interesantów w Urzędzie Miejskim w Słubicach wymuszona została koniecznością zwiększenia wydajności obsługi mieszkańców. Pracujemy w oparciu o systemy komputerowe, które są połączone z urzędami centralnymi i na bieżąco urzędnicy muszą wprowadzać dane do tych systemów, a następnie sporządzać dokumentację w wersji papierowej. Na to wszystko po prostu brakuje czasu gdy przez cały dzień pracy urzędnicy przyjmują interesantów. Zmiana godzin przyjęć interesantów nie oznacza jednak, że zmieniły się godziny pracy urzędu. Takie rozwiązania, jak to wprowadzone w słubickim magistracie, jest coraz częściej praktykowane przez samorządy.

Autor: Beata Bielecka | 19 maja 2016

Wróć Drukuj

facebook google plus one