Słubice

  • Info24: Zbiórki publiczne po nowemu
  • Info24: Aplikacja mobilna - "Bezpieczne Lubuskie"
  • Info24: OSTRZEGAMY PRZED CZADEM !
  • Info24: Zmiana numeru konta bankowego UM Słubice - patrz "Kontakt"

Są pieniadze do wzięcia w ramach Programu Równać Szanse

Dziś, 25 września o 17.30 w siedzibie Sektora 3 Słubice (I piętro budynku Biblioteki Collegium Polonicum)
odbędzie się spotkanie w ramach Podwieczorków Obywatelskich. Jego organizatorem są: Sektor 3 Słubice i Stowarzyszenie Instytut Zachodni z Poznania – operator Programu Równać Szanse. Zaproszenie kierują do: fundacji, stowarzyszeń, domów kultury, bibliotek i grup nieformalnych z terenów wiejskich i miast do 20 tys. mieszkańców. Spotkanie poświęcone będzie Regionalnemu Konkursowi Równać Szanse 2017.

Jak informują organizatorzy celem konkursu jest wsparcie projektów, których podstawą ma być rozwój u młodych ludzi (w wieku 13-19 lat, z miast i wsi do 20 tysięcy mieszkańców) umiejętności społecznych przydatnych zarówno w ich obecnym, jak i dorosłym życiu.

- W konkursie o dotacje do 8, 5 tys. zł na projekty, które trwać będą minimum 6 miesięcy,nie dłużej niż do 31 sierpnia 2018 roku, rozpoczynające się nie wcześniej niż 1 lutego 2018 roku, mogą się ubiegać organizacje pozarządowe (zarejestrowane w KRS lub w ewidencji prowadzonej przez starostów), w tym OSP, a także miejskie i gminne domy kultury, powiatowe, miejskie i gminne biblioteki oraz nieformalne grupy dorosłych z miejscowości do 20 tys. mieszkańców - informuje Marta Stachowska z Sektora 3 Słubice.

Termin składania wniosków mija 25 października 2017 roku, o 12.00. Informacje o konkursie, zasady i kryteria oceny merytorycznej oraz link do elektronicznego formularza znajdują się na stronie www.rownacszasne.pl

Dzisiejsze spotkanie poprowadzi Joanna Kalińska – Stowarzyszenie Instytut Zachodni – Partner Regionalny Programu Równać Szanse. Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Liczba miejsc jest ograniczona. Zgłoszenia na spotkanie: tel. 884 309 488, e-mail: sektor3@fundacjacp.org.

Autor: Beata Bielecka | 25 września 2017

Wróć Drukuj

facebook google plus one