Słubice

  • Info24: Projekt miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla terenów polożonych w Kunowicach
  • Info24: Informacja w sprawie przekształcenia użytkowania wieczystego gruntów zabudowanych na cele mieszkaniowe w prawo własności tych gruntów
  • Info24: Zbiórki publiczne po nowemu
  • Info24: Aplikacja mobilna - "Bezpieczne Lubuskie"
  • Info24: OSTRZEGAMY PRZED CZADEM !

To oni zdobyli główną nagrodę Vincentiany

Stowarzyszenie Dzieci i Młodzieży Maryjnej z
Parafii Najświętszej Marii Panny Królowej Polski w Słubicach wyśpiewało podczas festiwalu piosenki religijnej, w podkrakowskich Piekarach, główną nagrodę.

Wcześniej informowaliśmy, że z drugą nagrodą z majowego konkursu wróciła schola Jerzyki z Kunowic. Wtedy nie wiedzieliśmy jeszcze, że po raz trzeci udział w festiwalu wzięła też schola ze Słubic. Jak się okazało to ona właśnie zdobyła najwyższe uznanie jury i wróciła z festiwalu z główną nagrodą. Słubiczanie przygotowali dwa utwory: "Drogowskaz życia", który  skomponował Artur Mierzwiak, a tekst napisała Anna Kozłowska, oraz "Dobry jest" - cover zespołu Exodus wykonany  we własnej aranżacji.- Z całego serca dziękujemy za wsparcie księdzu proboszczowi TomaszowiPartyce, opiekunowi - siostrze Krystynie Koszut oraz towarzyszącej nam siostrze Katarzynie Byrdak, a także wszystkim członkom zespołu za chęci i zaangażowanie – podkreśla A. Mierzwiak, który muzykuje z całą rodziną. On w zespole gra na perkusji, jego żona Małgorzata na flecie, a córeczka Martynka śpiewa. W skład zespołu wchodzą też: Ela Samosiuk, Patrycja Wasilewska, Alicja Szachta, Alicja Radkiewicz, Marta Zaporowska, Klaudia Grzesik, Milena Dziubak, Iwona Maćkowiak, Marika Olech, Mateusz Hein oraz Alicja Biernat (vocal + skrzypce), Adrianna Moraczyńska (vocal + gitara elektryczna),Oliwia Mizerska (gitara elektryczne), Lilia Radkiewicz (keyboard),Paulina Krytkowska (gitara basowa).W tym składzie zespół gra od dwóch miesięcy.

Autor: Beata Bielecka | 24 czerwca 2015Zdjęcia do wiadomości:

Wróć Drukuj

facebook google plus one